קבוצת הנוער

 
 
מאמן: איתי כהן 
 
רמה: כולם שולטים בחתירה גב וחזה ולרוב השחיינים גם פרפר סביר ויותר מזה . כולם יכולים להתמודד עם מרחקים ארוכים ברצף. שוחים כ- 2.5-3.0 ק"מ באימון.
 
 
נוער
 
ימים : ב' 20:10, ה' 20:20 , משך החוג 40 דק
 
אופי הקבוצה: גיל השחיינים הוא בין 14-19.
 
חלק מחברי הקבוצה מתאמנים מספר שנים וחלקם התחילו לאחרונה, המסלולים מחלוקים על פי רמת השחיין וכך כל אחד מקבל תוכנית המתאימה ליכולותיו. הקבוצה מתאפיינת בעבודה קשה בכל אימון ובקשר טוב בין חבריה שיוזמים פעילויות חברתיות רבות גם מחוץ לכתלי הבריכה .
פרויקט מחוייבות אישית : חלק מחברי קבוצה זו בחרו לעשות את פרויקט מחוייבות אישית (כתות ט-י) בבריכה. שחיינים אלו מוצמדים לשחיינים צעירים בקבוצות הבסיס שזקוקים לעזרה והכוונה נוספת ובכך תורמים את חלקם לקהילה.
 
תחרויות ואירועים נוספים : רבים משחייני הקבוצה לוקחים חלק בתוכנית "ליגה בכיף" ותחרים במהלך השנה.  בנוסף חברי הקבוצה יוזמים מספר אירועים חברתיים לשחיינים. וכמובן שותפים מרכזים בפעילויות מחלקת השחיה בהתנדבות ועוזרים לארגן פעילויות לילדים הצעירים 
 
על מה עובדים : בעיקר על יכולת אירובית, משפרים טכניקה ועובדים על אלמנטים נוספים כמהירות, סבולת אנארובית, עבודת רגליים וכח. במקביל, משובצים בתוכנית האימון אתגרים, משחקים ועוד.