מיונים

 
 

מיוני השחיה חוזרים !

 אם היום אליו רציתם להרשם מלא - שלחו לנו מייל ונשתדל לפתוח עוד מקומות. אם מכל סיבה שהיא נרשמתם ולא תוכלו להגיע אנא היו אחראים למחוק את שמכם מהרשימה. בקובץ השיתופי הבא תוכלו לברר מתי המיונים הקרובים ולהרשם אליהם.  

לכל שאלה אחרת פנו לתאיר פטישי אחראית מיונים tairswim@gmail.co
קבוצות קורס חדשות נפתחות על פי הביקוש , עם זאת מחודש נובמבר עד אפריל יתפחו רק קבוצות A (קורס מתקדם) .ילדים שימצאו מתאימים לחוגי השחייה יוכלו להירשם לחוגי השחייה השנתיים בקבוצות בהם יש מקום. 
קבוצות S  , מקבילות לרמת החוגים יפתחו בחורף בבריכה הפנימית ויימשכו רק עד סוף אפריל. 
קבוצות הקורס הפתוחות לרישום מתפרסמות בלינק הבא  , קובץ זה מתעדכן כל הזמן אבל יכול לתת לכם תמונה כללית על הקבוצות הזמינות. 

למיונים יש להגיע עם בגד ים מתאים לשחייה, כובע לבעלי שיער ארוך (ללא כובע לא ניתן להיכנס למים), ומומלץ מאד משקפת מתאימה.

המיונים יערכו במים רדודים ללא עזרי ציפה שונים. הילד יכנס לבד למים וידגים את יכולותיו על פי בקשת המדריך .

** לקורסי הבסיס בד"כ נרשמים ילדים בגילאי 6-9 , לקורס מתקדמים מגיעים ילדים בגילאי 7-10 , קורסים אלו הם על פי רמה ופתוחים גם לילדים גדולים יותר, עם זאת לפעמים ילדים גדולים ירגישו לא נוח בקבוצה עם ילדים צעירים בהרבה. במקרים כאלו מומלץ לקחת שיעורים פרטיים במקום קורס שחיה קבוצתי. התייעצו עם המדריך שמעביר לכם את מבדק המיון מה כדאי לכם .  שימו לב !

לא כל אחד מתאים לקורס הבסיסי של פארק המים .מטעמי בטיחות יוכלו להתקבל לקורס אך ורק ילדים בעלי שליטה מינימלית במים וללא פחד. שליטה זו נבדקת - במיון. ילדים החוששים ואינם מרגישים בנוח במים בגובה החזה לא יתקבלו לקורסי השחיה. אלו והוריהם יקבלו המלצות איך לשפר את התנהלותם במים .בהצלחה !